
Генератор бензиновий 7 кВт GTM DK7500-L-3 зі вбудованим АВР
34 537 ₴
- Немає в наявності
- Код: DK7500-L-3-1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GTM DK7500-L-3 — 3-фазний бензиновий електрогенератор для забезпечення живлення обладнання, якщо немає електроенергії. Обладнаний 4-тактним двигуном DK192F, який вирізняється економічністю, низьким рівнем викидів і шуму. Максимальна потужність на виході генератора за 3-фазового під'єднання становить 7.5 кВт. Ідеальний варіант для використання в побутових умовах, на дачі або в невеликих магазинах. Під час роботи повного бака палива об'ємом 25 л вистачить до 7 годин за 100% навантаження. Вбудований АВР дає змогу встановити автоматичне вмикання генератора у разі вимкнення мережі.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегрівання.
Індикатор сигналів тривоги неабияк спрощує контроль під час використання.
Переваги електрогенератора GTM DK7500-L-3:
Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
Проста у використанні багатофункціональна панель.
Економний двигун із низьким рівнем шуму та викидів
2,3 кВт/7 кВт — висока номінальна потужність
25 л — великий об'єм бака для палива
3.6 л/год — мала витрата палива за 100% навантаження
220 В/380 В — номінальна напруга під час роботи
21.7 А — номінальний струм під час роботи
Ручний запуск/Електростартер/ Автоматичний запуск — можливість запустити генератор у будь-яких умовах
Вбудований акумулятор на 14 А·год
725*595*580 мм — компактні габарити
Висока мобільність завдяки великим колесам і зручним держакам для переміщення
Комплектація:
Генератор GTM DK7500-L-3 – 1 шт
Колеса - 2 шт
Ручка — 1 шт.
Аккумулятор 14 А*ч - 1шт
Інструкція експлуатації — 1 шт.
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 97 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | да (цифровий) |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Час безперервної роботи | 9.5 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | професійний, побутовий |
| Клас захисту | IP24 |
| Кількість фаз | одна, три |
| Комплектація | картонна коробка, колеса, рукостискання, акумулятор |
| Модель двигуна | DK192F |
| Потужність | 7.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 2.5 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 7.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.3 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 7.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 458 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Невеличке паливо |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для електрокотла, для футтраку, для котла, для кемпінгу, для квартири, для дому, для дачі, для гаража |
| Розміри | 72.5x59.5x58.0 см |
| Витрата палива | 3.6 л/год л/годину |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | електростартер, ручний, автозапуск |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 537 ₴





