
Драбина ELKOP VHR Profi 3x14 алюмінієва, 3 секції, 14 ступенів - УЦІНКА
11 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: VHR P3*14-U
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Причина уцінки: пошкодження профілю однієї секції.
Драбина Elkop VHR Profi 3x14 - трисекційна універсальна алюмінієва драбина, яка добре підходить як для побутового, так і для професійного використання. Представлена модель може виконувати функції трьох типів драбин:приставних, висувних і стремянок. Запобіжні сталеві стропи забезпечують безпечне використання і запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Призначення: може використовуватися для різних робіт, що вимагають підняття на необхідну висоту щодо підлоги. Підходить для використання як всередині приміщення, так і на вулиці.
Особливості драбин Elkop
- Виробництво перевищує 1 200 000 одиниць продукції на рік
- Експорт в більш ніж 45 країн Європи, Південної Америки, Африки, Азії та Близького Сходу
- Вся продукція сертифікована відповідно до ISO 9001, SUDST Žilina, TÜV Rheinland, Intertek, TÜV SÚD і SP
- Єдиний контроль якості на кожному етапі виробництва
Переваги універсальної драбини Елкоп VHR Profi 3x14
- Протиковзкі ніжки забезпечують стійкість драбинив
- Надійні сталеві фіксатори секції захищають від випадкового відкриття при транспортуванні
- Кожна секція має довжину 373 см
- Висота в режимі стремянки становить 335,8 см
- Висота в режимі висувної стремянки становить 594,5 см
- Висота в режимі висувної драбини становить 867,4 см
- Оптимальний кут нахилу висувної драбини повинен бути в діапазоні 65-75° щодо підлоги
- Витримує навантаження до 150 кг
- Драбина зроблені з алюмінію, що забезпечує її легкість в порівнянні з дерев'яними або залізними аналогами (35 кг)
- Розміри профілю: 97*25*1,5 мм
Характеристики алюмінієвої драбини Elkop VHR Profi 3x14

| Тип: | універсальна розкладна драбина |
| Матеріал: | алюміній |
| Кількість секцій: | 3 |
| Кількість сходинок в секції: | 14 |
| Максимальне навантаження: | 150 кг |
| Висота в режимі стремянки: | 3358 мм |
| Висота в режимі висувної стремянки: | 5945 мм |
| Висота в режимі приставної драбини: | 8674 мм |
| Висота в складеному стані: | 3731 мм |
| Вага: | 35 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Словаччина |
| Країна-виробник: | Словаччина |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Країна виробник | Словаччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | паковання, нижній стабілізатор |
| Тип | Трисекційна |
| Кількість секцій/сходин | 3*14 |
| Розмір профілю | 97*25 мм |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Розміри | 41x30x370 см |
| Висота в складеному стані | 3.7 м |
| Довжина 1 секції | 370 см |
| Стан товару | Новий |
| Загальна кількість ступенів | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴



