
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-150 C ( 06019J5101)
15 798 ₴
- В наявності
- Код: 06019J5101
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GSB 18V-150 C — це інтелектуальний ударний дриль-шурупокрут, що забезпечує неперевершену потужність і керованість, що полегшує виконання різних типів робіт. Він ідеально підходить для завертування, свердління й ударного свердління й забезпечує надзвичайно швидкий процес роботи завдяки потужним акумуляторам ProCORE18V і безщітковому двигуну з технологією BITURBO, забезпечуючи водночас максимальний крутний момент 150 Нм. Його інноваційна функція Electronic Angle Detection завжди забезпечує правильний кут вставки для довгих гвинтів, а функція KickBack Control для роботи з кільцевими пилами зменшує ризик раптового відбою крутного моменту під час загвинчування. Металевий свердлильний патрон і металевий корпус редуктора роблять ударний дриль надзвичайно надійним у той час, коли це дійсно важливо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 3.16 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 150 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 550/2200 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 30.000 уд./хв |
| Комплектація | Додаткова ручка, картонна коробка |
| Крутний момент | 84/100/150 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 798 ₴


