
Пилосос Bosch GAS 35 L SFC + Professional мийний (06019C3000)
28 278 ₴
- В наявності
- Код: 06019C3000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос BOSCH GAS 35 L SFC+ Professional — обладнання для сухого та вологого прибирання різних поверхонь. Ця модель обладнана пластиковим сміттєзбірником місткістю 35 літрів. Обладнаний однією турбіною, що всмоктується, із продуктивністю 74 л/с.
Призначення: збирання рідини, пилу та дрібного сміття на будь-яких твердих поверхнях; прибирання робочого місця під час будівельних і ремонтних робіт.
Переваги пилососа BOSCH GAS 35 L SFC+ Professional
Потужна всмоктувальна турбіна забезпечує високу ефективність вологого та сухого прибирання
Напівавтоматична система очищення фільтра SFC+ швидко очищає фільтр під час натискання всього однієї кнопки безпосередньо на шлангу пиловідведення
Розетка для під'єднання електроінструмента
Складаний тип труби забезпечує зручніше зберігання, оскільки її можна просто розібрати та прикріпити до корпусу пилососа
Вбудована функція обдування для швидкого висихання фарб та інших рідин, що легко висихають
Справляється з пилом класу L
Два поворотні ролики забезпечують кращу маневровість і полегшують транспортування
Спеціальні пази для зручного зберігання насадок, шланга, трубок і мережевого шнура прямо на корпусі
Технічні характеристики пилососа БОШ GAS 35 L SFC+ Professional
Тип живлення:
електромережа, 220 В
Потужність:
1380 Вт
Місткість сміттєзбірника:
35 л
Витрата повітря:
74 л/с
Розрідження повітря:
254 мбар / 25.4 кПа
Довжина шнура:
5 м
Робоча площа фільтра:
6150 см2
Рівень звуку:
80 дБ(А)
Габарити:
450 x 515 x 575 мм
Вага:
11.6 кг
Батьківщина торгової марки:
Германия
Країна-виробник:
Германия
Гарантія:
12 міс
Комплектація BOSCH GAS 35 L SFC+ Professional
Всмоктувальні трубки 0,35 м завдовжки й 35 мм кожна — 3 шт.
Вузька насадка 250 мм — 1 шт.
Набір насадок для чищення підлоги
Модуль SFC+ — 1 шт.
Пакет для сміття й пилу — 1 шт.
Плоский складчастий фільтр із целюлози
Коліно — 1 шт.
Адаптер до електроінструмента — 1 шт.
Універсальний шланг завдовжки 3 м і 35 мм у діаметрі — 1 шт.
5 причин купити пилосос у Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити потужний мийний пилосос. Компанія Укрсервіс — офіційний дилер техніки ТМ BOSCH на території України. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить ціна на пилосос для будівельного пилу, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, який будівельний пилосос краще купити. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правильні відгуки про мийний пилосос для пилу BOSCH GAS 35 L SFC+ Professional.
Доставка виробляється всією Україною: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Інструкція з експлуатації пилососа BOSCH GAS 35 L SFC+ Professional
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.6 кг |
| Габарити | 575x515x515 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м м |
| Клас пилу | М |
| Комплектація | картонна коробка, аксесуари |
| Потужність | 1.38 кВт |
| Об'єм резервуара | 35.0 л куб. м |
| Харчування | Мережа 220В |
| Призначення | суха/волога |
| Швидкодія | 4440 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 254 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 80 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 278 ₴



