
Ударний дриль Bosch UniversalImpact 700 мережевий, БЗП, 0.7 кВт (0603131020)
2 688 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0603131020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Bosch UniversalImpact 700:
2 роки - повна гарантія на весь механізм
700 Вт - максимальна потужність
Швидкозатискний патрон на 13 мм - швидка зміна свердел без ключа
3000 об/хв - кількість обертів на холостому ходу
45000 уд./хв — кількість ударів під час роботи
Регулювання обертів
Блокування кнопки увімкнення
30 мм - діаметр свердління в дереві
12 мм - діаметр свердління в металі
14 мм — діаметр свердління в бетоні
1,7 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Дриль Bosch UniversalImpact 700
Швидкозатискний патрон 13 мм
Додаткова ручка
Регулятор глибини
Захисний кейс
Опис ударного дриля Bosch UniversalImpact 500
Bosch UniversalImpact 700 — компактний дриль підвищеної потужності, яка призначається для побутового використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 700 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнаний одношвидкісним редуктором із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. Під час роботи швидкість регулюється натисканням на тригерний вимикач і досягає 3000 об/хв. У режимі свердління з ударом дриль додатково видає 45 000 уд./хв, що буде досить для свердління м'якого бетону та цегляної кладки. Дриль Bosch UniversalImpact 700 комплектується швидкозатискним патроном для свердлу, обмежувачем глибини свердління й додатковою ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 14 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 12 мм |
| Індикація заряджання | 0 |
| Клас | побутовий |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 45 000 уд./хв |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Потужність | 701 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип акумулятора | 0 |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 688 ₴


