-27%

Фарбопульт електричний Bosch PFS 3000-2 (0603207100)
5 526 ₴
4 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0603207100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Bosch PFS 3000-2:
2 роки - повна гарантія на весь механізм
650 Вт — максимальна потужність
1000 мл — об'єм резервуара для фарби
2.4 мм — діаметр сопла
0,3 л/хв — витрата фарби під час роботи
Вбудований компресор — для стабільного подавання повітря
Шланг 2 м
Проста система заправлення
2.8 кг — найменша вага в класі
Комплектація
Фарбопульт Bosch PFS 3000-2
Ємність для фарби
Ремінь для фарби
Картонне паковання
Опис фарбопульта Bosch PFS 3000-2
Bosch PFS 3000-2 — легкий і компактний фарбопульт підвищеної потужності, яка призначається для постійного побутового використання. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. Є виносний компресор для подавання повітря, що неабияк підвищує якість фарбування. Залежно від завдання та типу фарби, користувач може відрегулювати розпилення. Фарбопульт Bosch PFS 3000-2 постачається в картонній коробці з набором аксесуарів для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Виносний компресор | Да |
| Габарити | 361x323x277 мм |
| Діаметр сопла | 2.4 мм |
| Довжина шланга | 2 м |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал бака | Метал |
| Об'єм резервуара | 1000 мл куб. м |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Расход краски | 0.3 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 059 ₴
