
Болгарка Bosch GWX 9-125 S Professional з системою X-LOCK, 900 Вт, 125 мм (06017B2000)
7 236 ₴
6 234 ₴
- В наявності
- Код: 06017B2000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Основні переваги Bosch GWX 9-125 S Professional:
- 3 роки - розширена гарантія
- 125 мм - максимальний діаметр диска
- 900 Вт – максимальна вихідна потужність
- 2,1 кг - найменшу вагу в класі
- X-Lock - революційне бесключевое кріплення для кола
- Speed Selection - 6 швидкісних режимів для різних завдань
- Restart Protection - захист від вмикання
- Protection Guard - спеціальний кожух для захисту від осколків кола
- Bosch Heavy Duty - продовжений термін служби в комбінації з надійністю і першокласною продуктивністю
Комплектація:
- Кутова шліфмашина BOSCH GWX 9-125 s
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини BOSCH GWX 9-125 S
У болгарці GWX 9-125 s використовується революційна система X-LOCK . Вона дозволяє здійснювати заміну оснащення одним рухом, що прискорює. Відрізний круг надійно фіксується після установки і для роботи більше не потрібні додаткові гайки, фланці і ключі. Bosch GWX 9-125 s надає користувачеві максимальний контроль і керованість в роботі.
Зверніть увагу, для роботи Bosch GWX 9-125 s Використовує тільки витратні матеріали з системою X-LOCK!
Нова конструкція двигуна збільшує на 13% продуктивність при роботі. Номінальна потужність інструменту становить 900 Вт, що достатньо для впевненої роботи з більшістю матеріалів. Завдяки конструкції, болгарка призначена для щоденного використання. КШМ Bosch GWX 9-125 s може працювати з колами діаметром 115 мм і 125 мм. Шліфмашина має вбудований регулятор обертів з 6 режимами роботи, що дозволяє зручно підібрати швидкість під певну задачу.
Болгарка має високий рівень безпеки користувача завдяки захисному кожуху з фіксацією - захищає навіть коли тріснув диск. У шліфмашині Bosch GWX 9-125 s присутній захист від випадкового повторного включення, що значно виключає можливість довільної роботи інструменту після відключення електроживлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Кількість обертів | 2800-110000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 102 дБ |
- Ціна: 6 234 ₴





