
Фарбопульт електричний Bosch PFS 1000 (0603207000)
5 070 ₴
- В наявності
- Код: 0603207000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Bosch PFS 1000:
2 роки - повна гарантія на весь механізм
410 Вт — максимальна потужність
800 мл — об'єм резервуара для фарби
1.5 мм — діаметр сопла
0,1 л/хв — витрата фарби під час роботи
Вбудований компресор — для стабільного подавання повітря
Шланг 1,25 м
Проста система заправлення
2 кг — найменша вага в класі
Комплектація
Фарбопульт Bosch PFS 1000
Місткість для фарби
Ремінь для фарби
Картонне паковання
Опис фарбопульта Bosch PFS 1000
Bosch PFS 1000 — легкий і компактний фарбопульт підвищеної потужності, яка призначається для постійного побутового використання. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. Є виносний компресор для подавання повітря, що неабияк підвищує якість фарбування. Залежно від завдання та типу фарби, користувач може відрегулювати розпилення. Фарбопульт Bosch PFS 1000 постачається в картонній коробці з набором аксесуарів для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Виносний компресор | Да |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Довжина шланга | 1.25 м |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал бака | Метал |
| Об'єм резервуара | 800 мл куб. м |
| Споживана потужність | 410 Вт |
| Расход краски | 0.1 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 070 ₴
