-14%

Акумуляторний ударний шурупокрут BOSCH GSB 12 V-30 Professional безщітковий (06019G9100)
8 214 ₴
7 085 ₴
- В наявності
- Код: 06019G9100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Bosch GSB 12V-30:
2 роки - повна гарантія на весь механізм
30 Нм - максимальний крутний момент
2 швидкості - для роботи бітою та свердлом
21 режим — для гнучкого настроювання роботи
Ударний режим -для свердління бетону
Безщітковий двигун - велика витривалість
Швидкозатискний патрон 10 мм — для оперативної заміни обладнання
Електронний захист двигуна
20 мм - діаметр свердління в дереві
10 мм - діаметр свердління в металі
8 мм - діаметр свердління в бетоні
LED-підсвітка - освітлення робочої зони
12 В — потужний професійний акумуляторний інструмент
1 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Шурупокрут Bosch GSB 12V-30 Professional
Акумулятор 12 В 2 А·год
Зарядний пристрій
Захисний кейс
Опис акумуляторного шурупокрута Bosch GSB 12V-30 Professional
Bosch GSB 12V-30 Professional — компактний беcщітковий ударний дриль-шурупокрут, який призначається для постійного професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів із напругою 12 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний планетарний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 420 об./хв Bosch GSB 12V-30 Professional розвиває крутний момент до 30 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1600 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. У ударному режимі шурупокрут свердлити отвори в бетоні діаметром до 8 мм. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження. Шурупокрут комплектується 10 мм швидкозатискним патроном. Шурупокрут Bosch GSB 12V-30 Professional постачається в кейсі з 2 акумуляторами та зарядним пристроєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 8 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1600 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 24000 уд./хв |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 085 ₴



