
Акумуляторна болгарка Bosch GWX 18V-10 Professional Каркас (06017B0100)
11 274 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06017B0100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Bosch GWX 18V-10 Professional:
3 роки — розширена гарантія
125 мм — максимальний діаметр диска
9000 об/хв — висока швидкість обертання диска
Безщітковий мотор
Гальмо двигуна
Запобіжна муфта
Безключова заміна диска
X-Lock — передова система кріплення дисків
Захист від випадкового увімкнення
Функція Drop Control
Захист двигуна — запобігає перегріванню двигуна
Блокування шпинделя — під час заміни кола шпиндель блокується
2,8 кг — найменша вага в класі
Комплектація
Кутова шліфмашина Bosch GWX 18V-10 Professional
Додаткова антивібраційна ручка
Захисний кожух
Картонне паковання
Опис кутової шліфувальної машини Bosch GWX 18V-10
Вбудований безщітковий двигун дає змогу працювати в постійному режимі з великими навантаженнями й ефективніше на 40% витрачає заряд батареї. Завдяки особливій формі та малій вазі болгарка дає змогу працювати однією рукою без втоми. УШМ Bosch GWX 18V-10 живиться від літієвих акумуляторів із напругою на 18 В. Болгарка постачається в картонному пакованні з додатковою ручкою й захисним кожухом.
Зверніть увагу! Болгарка використовує тільки відрізні круги із системою кріплення X-Lock!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 9000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 274 ₴

