
Фрезер Bosch GKF 600 Professional (060160A100)
13 278 ₴
- В наявності
- Код: 060160A100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Bosch GKF 600 Professional:
3 роки - повна гарантія на весь механізм
600 Вт - висока потужність
Змінна цанга — можна використовувати фрези з хвостовиком 6 і 8 мм
50 мм — максимальний хід фрези
33000 об./хв - максимальні оберти фрези на холостому ходу
Безключова заміна фрез
1,5 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Фрезер Bosch GKF 600 Professional
Цанга 6 мм і 8 мм
Ключ 17 мм
Паралельний упор
Напрямна шаблона
Захисний кейс
Опис фрезера Bosch GKF 600 Professional
Фрезер Bosch GKF 600 Professional — це зручний, потужний інструмент і незамінний помічник для професіоналів під час виконання численних робіт з оброблення дерева. Для швидкої та легкої зміни інструменту передбачене блокування шпинделя, а добре збалансована конструкція забезпечує гарну стійкість інструмента. Затискач дає змогу використовувати фрези з діаметром вала 6 або 8 мм. Видалення пилу за допомогою адаптера гарантує, що робоча зона залишається чистою й акуратною. Великий асортимент приладдя для Bosch GKF 600 Professional містить паралельний упор, змінну цангу та відповідний інструмент для зміни фрези.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр цанги | 8, 6 |
| Кількість обертів | 33000 об./хв об/хв |
| Потужність | 600 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Крайковий |
| Хід фрези | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 278 ₴

