
Болгарка Bosch GWX 13-125 S Professional із системою X-LOCK, 1300 Вт, 125 мм (06017B6002)
8 186 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06017B6002
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Bosch GWX 13-125 S Professional:
3 роки - розширена гарантія
125 мм - максимальний діаметр диска
1300 Вт — максимальна вихідна потужність
2,4 кг - найменша вага в класі
X-Lock - революційне безключове кріплення для круга
Direct Cooling - пряме охолодження двигуна
Soft Start - система плавного запуску
KickBack Stop - зупинка шліфмашини під час блокування кола
Vibration Control - ручка із системою гасіння до 40% вібрації
Constant Electronic - підтримка потужності у разі підвищення навантаження
Speed Selection — 6 швидкісних режимів для різних завдань
Restart Protection - захист від ненавмисного увімкнення
Overload Protection — захист від перевантаження
Protection Guard - спеціальний кожух для захисту від осколків круга
Bosch Heavy Duty - продовжений термін експлуатації в комбінації з надійністю й першокласною продуктивністю
Комплектація
Кутова шліфмашина BOSCH GWX 13-125 S
Захисний кожух
Додаткова ручка Vibration Control
Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини BOSCH GWX 13-125 S
У болгарці GWX 13-125 S використовується революційна система X-LOCK. Вона дає змогу здійснювати заміну обладнання одним рухом, що прискорює. Відрізне коло надійно фіксується після встановлення і для роботи більше не потрібні додаткові гайки, фланці та ключі. Bosch GWX 13-125 S надає користувачеві максимальний контроль і керованість у роботі.
Зверніть увагу, для роботи Bosch GWX 13-125 S використовує тільки витратні матеріали із системою X-LOCK!
Нова конструкція двигуна збільшує на 13% продуктивність під час роботи. Номінальна потужність інструмента становить 1300 Вт, що досить для впевненої роботи з більшістю матеріалів. Під час запуску болгарка менше навантажує мережу, оскільки в конструкції є система плавного запуску. Вбудована захисна муфта оберігає двигун від зламання під час заклинювання диска. Завдяки конструкції, болгарка призначена для щоденного використання.Болгарка Bosch GWX 13-125 S може працювати з колами діаметром 115 мм і 125 мм. Шліфмашина має вбудований регулятор обертів із 6 режимами роботи, що дає змогу зручно підібрати швидкість під певне завдання. Інструмент підтримує задану швидкість навіть за великого навантаження.
Система прямого охолодження захищає інструмент від перевантажень і продовжує термін його експлуатації. Болгарка має високий рівень безпеки користувача завдяки захисному кожуху з фіксацією — захищає навіть коли тріснув диск. У шліфмашині Bosch GWX 13-125 S є захист від випадкового повторного увімкнення, що неабияк унеможливлює довільну роботу інструмента після вимкнення електроживлення. Болгарка має покращену систему гасіння вібрації Vibration Control, що дає змогу працювати довше без зайвої втоми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.4 кг |
| Кількість обертів | 2800-11500 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 186 ₴





