
Шліфмашина для бетону Bosch GBR 15 CA Professional (0601776000)
31 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601776000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфмашина Bosch GBR 15 CA Professional — електроінструмент для шліфування та полірування різних будівельних матеріалів. Особливо ефективно працює з бетонним покриттям. Під час роботи видає до 9300 обертів. Може працювати з диском діаметром 125 мм.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги ексцентрикової шліфмашини Bosch GBR 15 CA Professional
Підвищений захист від пилоутворення
Система Constant Electronic підтримує швидкість і потужність на необхідному рівні
Технологія Bosch Heavy Duty забезпечує високі показники потужності, продуктивності та міцності
Палавний пуск забезпечує акуртне та точніше початок роботи
Електронне регулювання швидкості забезпечує стабільну швидкість навіть під навантаженням
Пиловідвід збирає пил у спеціальний мішок або виводить його за допомогою будівельного пилососа
Захист від повторного запуску запобігає самопроізаційному пуску інструмента після переривання енергопостачання
Комплектація
Запасні щіткові вінці — 3 шт.
Ключ під гайку з двома отворами (високої форми) — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Активна система пилозбору | Немає |
| Вага | 2.6 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Кількість обертів | 9300 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр кола | 125 мм |
| Особливості | поворотна ручка |
| Плавний запуск | Да |
| Підпружинена головка | Немає |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Пилозбірник у комплекті | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Фіксація кута головки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 200 ₴
