
Болгарка Bosch GWS 30-230 B (06018G1000)
16 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06018G1000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болгарка Bosch GWS 30-230 B (06018G1000) — професійна кутова шліфувальна машина, розроблена для ефективної обробки металу, каменю, бетону та інших матеріалів з мінімальними зусиллями. Інструмент оснащений потужним безщітковим двигуном для високої продуктивності та тривалого терміну служби.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун потужністю 2800 Вт забезпечує найкращу в класі швидкість видалення матеріалу
- Зменшені витрати на технічне обслуговування та скорочення часу простою інструмента
- Система Vibration Control запобігає тривалим пошкодженням рук
- Функції безпеки та зручності: KickBack Control, Soft Start, Restart Protection та гальмування
- Світлодіодний індикатор стану інструмента дозволяє відслідковувати його роботу та стан
Технічні характеристики:
- Виробник: Bosch
- Тип: кутова шліфувальна машина
- Потужність двигуна: 2800 Вт
Комплектація:
- Болгарка Bosch GWS 30-230 B (06018G1000)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Додаткова ручка, затискна гайка, ключ під два отвори, що швидко встановлюється, захисний щиток |
| Країна торгової марки | Германия |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Рівень шуму | 104 дБ |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Контроль обертів | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 332 ₴

