Bosch PWS 850-125 — гідне поповнення арсеналу домашньої майстерні, якісний, простий у настроюванні та використанні інструмент, призначений для різання, зачищення, фарбування металу, плитки, бетону, цегли, дерева та пластику. Ця легка (1,8 кг), компактна, тиха модель європейської збірки безпечна, ергономічна, добре керована.
Основні особливості:
невибагливий двигун потужністю 850 Вт розганяє болгарку до 12000 обертів за хвилину;
велика кнопка пуску зручно розташована у верхній частині корпусу та забезпечена блокуванням від випадкового увімкнення;
шпиндель можна зафіксувати для зручної й безпечної зміни дисків;
змінити положення захисного кожуха можна без застосування додаткових інструментів;
особлива накладка та рифлена поверхня корпусу сприяють кращому зчепленню з руками користувача та підвищенню контролю за інструментом;
антивібраційну додаткову ручку можна закріпити й під праву, і під ліву руку, що дуже зручно для лівшів, під час роботи біля стіни тощо.
кабель завдовжки 2,5 м захищений у місцях можливого зламу.
Комплект постачання:
кутова шліфмашина (болгарка) Bosch PWS 850-125;
додаткова ручка;
захисний кожух;
картонна упаковка;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Купити кутову шліфувальну машину (болгарку) Bosch PWS 850-125 на найвигідніших умовах можна на нашому сайті або безпосередньо в магазині Бош Тулс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка, ручка з віброгасником, що швидко встановлюється, захисний щиток |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Мережа (230 В) |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Кутова |
| Рівень шуму | 103 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 084 ₴



