
Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18-150 L Professional (06017A5000)
10 614 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06017A5000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережева болгарка Bosch GWS 18-150 L Professional – високопродуктивна кутова шліфувальна машина, яка поєднує потужність і комфорт у роботі. Ергономічна основна ручка забезпечує роботу без втоми навіть під час тривалого використання. Сильний двигун 1800 Вт гарантує швидку обробку матеріалів і високу продуктивність.
Конструктивні особливості:
- Висока зручність завдяки ергономічній основній ручці для роботи без втоми
- Сильний двигун 1800 Вт для високої продуктивності та швидкої обробки
- Функція KickBack Control для підвищеної безпеки користувача
- Захист від повторного пуску для безпечної експлуатації
- Стійкий до провертання захисний кожух
- Зменшення вібрацій для комфортної роботи протягом тривалого часу
Технічні характеристики:
- Виробник: Bosch
- Тип: кутова шліфувальна машина (болгарка)
- Потужність двигуна: 1800 Вт
- Живлення: акумуляторне
- Клас: професійний
- Система безпеки: KickBack Control, захист від повторного пуску
- Зменшення вібрацій: так
- Ергономічна основна ручка: так
Комплект постачання:
- Болгарка Bosch GWS 18-150 L Professional
- Захисний кожух
- Комплект документації та гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Додаткова ручка із системою Vibration Control, затискна гайка, захисний кожух, ключ під два отвори, кріпильний фланець |
| Харчування | Електромережа (230 В) |
| Країна торгової марки | Германия |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Контроль обертів | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 614 ₴
