
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18V-15 C Professional Каркас (06019H6000)
15 150 ₴
- В наявності
- Код: 06019H6000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики продукту
GWS 18V-15 C Professional — високопродуктивна акумуляторна шліфмашина Bosch, яка забезпечує промислову потужність у категорії інструментів із напругою 18 В. Цей інструмент можна додати додатковим модулем Bluetooth Connectivity. Завдяки функціям KickBack Control і Drop Control ця шліфмашина вирізняється повною керованістю.
Обладнання та приладдя
Призначається для шліфування та різання металу. Він сумісний з усіма акумуляторними батареями та зарядними пристроями Bosch Professional 18 V (професійна система з напругою 18 В) (максимальна ємність з ProCORE18V = 8,0 А·год), а також із пилокермовими насадками GDE 115/125 FC-T Professional и GDE 1 T Professional.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість обертів | 9800 об./хв об/хв |
| Комплектація | L-BOXX 136, додаткова ручка із системою Vibration Control, захисний кожух, кріпильний фланець, швидкозатискна гайка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 150 ₴


