
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12 V-35 FC (06019H3000)
13 428 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06019H3000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GSR 12V-35 FC PROFESSIONAL
АККУМУЛЯТОРНАЯ ДРЕЛЬ-ШУРУПОВЕРТ
Найуніверсальніший дриль-шурупокрут із безщітковим двигуном і системою обладнання FlexiClick у категорії 12V.
FlexiClick System: проста заміна насадок, допускається до 8 комбінацій
Надзвичайно компактний і потужний інструмент із 35 Нм і 1750 об./хв, що забезпечує оптимальне керування у важкодоступних місцях.
Безщітковий двигун із системою Electronic Motor Protection запобігає перевантаженню та забезпечує триваліший термін експлуатації інструмента.
Акумуляторний дриль-шурупокрут GSR 12V-35 FC Professional з безщітковим двигуном є найбільш універсальним інструментом для будь-яких робіт у категорії 12 V. Система FlexiClick має чотири насадки (свердлильний патрон 10 мм, фіксувальний тримач біт, кутову насадку 90° і зміщену кутову насадку), які можна легко змінювати, комбінувати та регулювати, отримуючи до восьми комбінацій для максимальної гнучкості. Надзвичайно компактний і потужний інструмент із 35 Нм і 1750 об./хв забезпечує оптимальне керування та чудово підходить для роботи у важкодоступних місцях. Його безщітковий двигун із системою Electronic Motor Protection запобігає перевантаженню та забезпечує триваліший термін експлуатації інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.59 кг |
| Діаметр патрона | 8 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1750 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 35 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | від акумулятора |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 428 ₴



