
Акумуляторний перфоратор Bosch з SDS plus GBH 18V-26 (0611909003)
36 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0611909003
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GBH 18V-26 PROFESSIONAL
АКУМУЛЯТОРНИЙ ПЕРФОРАТОР З SDS PLUS
Велика потужність, більша зручність і менше пилу
На 50% більша потужність із ударом мережевого інструмента для швидкої та гнучкої роботи (порівнюючи з попередньою моделлю GBH 18 V-EC)
Підвищений захист користувача завдяки застосуванню системи KickBack Control (KBC) і покращеному керуванню завдяки системі Electronic Precision Control (EPC)
Можливість свердлити без пилу завдяки використанню нової вбудованої та додаткової системи пиловідведення GDE 18V-16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 980 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 4350 уд./хв |
| Комплектація | 2 акумулятори, валіза для інструменту, додаткова ручка, обмежувач глибини, протирана тканина, швидкозарядний пристрій |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 6 Агод |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Енергія удару | 2.6 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 600 ₴


