
Акумуляторний перфоратор SDS plus Bosch GBH 180-LI (0611911121)
17 610 ₴
- В наявності
- Код: 0611911121
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики продукту
Акумуляторний перфоратор GBH 180-LI забезпечує унікальну виграшну комбінацію цінової доступності та якості Bosch, а це ідеально пристосоване до свердління й легкого довбання бетону та цегли або деревини та сталі. Високоефективний інструмент, що підтримує працездатність тривалий час, навіть коли потрібно свердлити багато отворів, і забезпечує на 20% більшу тривалість роботи від акумуляторної батареї, ніж попередня модель. Безщітковий перфоратор потребує мінімуму технічного обслуговування, оскільки немає потреби замінювати графітові щітки.
Обладнання та приладдя
Доступність і якість Bosch для свердління та легкого довбання бетону, цегли, деревини та сталі. Тривале збереження продуктивності під час свердління великої кількості отворів працює від акумулятора на 20% довше, ніж попередня модель. Мінімальне технічне обслуговування інструмента — не потрібно міняти графітові щітки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.95 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1800 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 5100 уд./хв |
| Комплектація | У картонній коробці з додатковою ручкою. |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Енергія удару | 2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 610 ₴


