
Дриль Bosch GBM 13-2 RE (06011B2000)
13 242 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06011B2000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики продукту
GBM 13-2 RE Professional — мережевий 2-швидкісний ударний дриль, призначений для точного свердління. Потужний двигун на 750 Вт і з високим крутним моментом забезпечують швидке виконання роботи, свердління отворів у сталі діаметром до 13 мм. Компактний і ергономічний дизайн забезпечує належне керування інструментом точної роботи. Цей ударний дриль вирізняється універсальністю й точністю завдяки двошвидкісному редуктору та настроюванню попереднього вибору швидкості за допомогою коліщатка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.4 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | 0 |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 51000 уд./хв |
| Комплектація | Картонна коробка, додаткова ручка, обмежувач глибини 210 мм, швидкозатискний патрон 13 мм. |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Потужність | 750 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Мережа (230 В) |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип акумулятора | 0 |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 242 ₴


