
Дриль Bosch GBM 6 RE (0601472600)
3 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601472600
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GBM 6 RE PROFESSIONAL
ДРЕЛЬ
Швидкість і точність
Дуже висока частота обертання (частота обертання холостого ходу: 4000 об./хв) для свердління отворів малого діаметра
Фіксація свердлильного шпинделя в підшипнику для високої точності.
Компактний дизайн і мала вага для полегшення роботи під час свердління серійних отворів
Основні характеристики продукту
GBM 6 RE Professional — мережевий 1 — швидкий ударний дриль, призначений для точної роботи. Її надійний двигун на 350 Вт із дуже високою швидкістю ідеально підходить для свердління отворів невеликого діаметра. Легкий обертовий дриль і компактний корпус інструмента для зручності керування, особливо під час послідовного свердління. Крім того, шпиндель цього дриля закріплений у підшипниках, забезпечуючи стабільність роботи й у такий спосіб даючи змогу високоточне свердління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 15 мм |
| Діаметр свердління в металі | 6.5 мм |
| Індикація заряджання | 0 |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 4000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Потужність | 350 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | 0 |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴


