
Акумуляторний перфоратор Bosch BITURBO з SDS plus GBH 18V-34 CF (0611914021)
36 312 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0611914021
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GBH 18V-34 CF PROFESSIONAL
АКУМУЛЯТОРНИЙ ПЕРФОРАТОР BITURBO C SDS PLUS
Наш найпотужніший акумуляторний перфоратор SDS-Plus з двигуном BiTURBO
Висока продуктивність з 5,8 Дж — найпотужніший акумуляторний перфоратор із SDS plus у своєму класі для найскладніших робіт з бетону
Абсолютний контроль — плавний пуск для точного довбання і 3 режими роботи для забезпечення правильних налаштувань для будь-якого типу роботи
Інтелектуальний перфоратор з SDS plus — відтворення статусу інструмента в реальному часі через користувацький інтерфейс, індивідуальні параметри через застосунок Bosch Toolbox
Основні характеристики продукту
Ідеально підходить для складних робіт із бетону — GBH 18V-34 CF Professional від Bosch — найпотужніший акумуляторний перфоратор з SDS plus, що ідеально підходить для складних завдань. Технологія BITURBO Brushless з акумулятором ProCORE18V забезпечує неймовірну потужність 5,8 Дж, що робить його найпотужнішим акумуляторним перфоратором SDS plus у своєму класі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Габарити | 430x93x250 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 32 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 500 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 2900 уд./хв |
| Комплектація | Валіза для інструменту, ганчірка, додаткова ручка, змінний патрон SDS plus, обмежувач глибини, тюбик зі змащуванням, швидкозамінний патрон 1,5-13 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Енергія удару | 5.8 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 312 ₴


