
Акумуляторний перфоратор Bosch з SDS plus GBH 18V-26F (0611910000)
20 250 ₴
- В наявності
- Код: 0611910000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика потужність, більша зручність і менше пилу
GBH 18V-26 F Professional зі швидкозатискним патроном — це універсальний інструмент у категорії акумуляторних перфораторів Bosch SDS plus, що робить його ідеальним для щоденного використання. Додатковий вузол пиловідведення GDE 18V-16 Professional поєднується з перфоратором, утворюючи автономну систему пиловидалення HEPA для максимальної мобільності. Перфоратор обладнаний системами KickBack Control і Electronic Precision Control (EPC) для кращого поводження з інструментом і підвищення захисту користувача. Його потужний двигун забезпечує 2,6 Дж енергії удару для швидкого видалення матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Габарити | 364x102x226 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 980 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 4350 уд./хв |
| Комплектація | 13 мм свердлильний патрон зі швидкою заміною, додаткова ручка, змінний патрон SDS plus, картонна коробка, обмежувач глибини, протирана тканина |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Режим роботи | Свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Енергія удару | 2.6 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 250 ₴



