-14%

Відбійний молоток Bosch з SDS max GSH 500 (0611338720)
18 708 ₴
16 128 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0611338720
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидко та надійно — НОВИЙ фахівець із зачищення!
Висока ефективність: велика енергія удару в поєднанні з високою швидкістю ударів забезпечує високу продуктивність зачищення
Збільшена витривалість: змащувальне кільце ущільнювальне для запобігання витоку, з'єднане з пилозахисним ковпачком для кращого захисту від пилу, завдяки чому забезпечується тривалий термін експлуатації.
Ергономічна конструкція: Vario Lock для зміни долота однією рукою в 12 позиціях, кнопка блокування для безперервної роботи
Основні характеристики продукту
Новий відбійний молоток GSH 500 Professional ідеально підходить для довбання в бетоні, камені та цегляній кладці. Він має неперевершену потужність у поєднанні з високою швидкістю удару, щоб забезпечити максимальну якість зачищення. Велика головка молотка та вдосконалена конструкція ударної системи роблять інструмент ефективнішим під час довбання. Інструмент також обладнаний мастильним кільцем ущільнювачем для запобігання витіканню та пилозахисним ковпачком для захисту від пилу. Конструкція Vario Lock забезпечує можливість заміни долота однією рукою в 12 позиціях, що сприяє комфортній роботі в будь-якому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Клас | професійні |
| Кількість ударів | 2900 уд./хв |
| Комплектація | 1 плоске зубило SDS max, валіза для інструменту, додаткова ручка |
| Потужність | 1100 Вт |
| Харчування | Мережа 220В |
| Плавний запуск | Немає |
| Регулювання ударів | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип патрона | SDS Max |
| Енергія удару | 7.5 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 128 ₴

