
Відбійний молоток Bosch GSH 16-30 (0611335100)
65 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0611335100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики продукту
GSH 16-30 Professional з Vibration Control і шестигранним тримачем насадок 30 мм є універсальним інструментом в асортименті мережевих відбійних молотків Bosch. Його потужний двигун здатний забезпечити потужну енергію удару 41 Дж, що забезпечує надзвичайно високу швидкість знімання матеріалу. Цей відбійний молоток вирізняється довговічністю й винятковою міцністю металевих компонентів. Крім того, висока маневровість і низька вібрація забезпечують зручність під час експлуатації.Основні характеристики продукту
GSH 16-30 Professional з Vibration Control і шестигранним тримачем насадок 30 мм є універсальним інструментом в асортименті мережевих відбійних молотків Bosch. Його потужний двигун здатний забезпечити потужну енергію удару 41 Дж, що забезпечує надзвичайно високу швидкість знімання матеріалу. Цей відбійний молоток вирізняється довговічністю й винятковою міцністю металевих компонентів. Крім того, висока маневровість і низька вібрація забезпечують зручність під час експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.9 кг |
| Діаметр патрона | 30 мм |
| Клас | професійні |
| Кількість ударів | 1300 уд./хв |
| Комплектація | Додаткова ручка, роликова валіза, ручка, протирована тканина, тюбик зі змазкою. |
| Потужність | 1750 Вт |
| Харчування | Мережа |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип патрона | SDS Hex |
| Рівень шуму | 104 дБ |
| Енергія удару | 41 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 148 ₴


