
Відбійний молоток Bosch GSH 16-28 (0611335000)
68 436 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0611335000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики продукту
GSH 16-28 Professional з Vibration Control і шестигранним тримачем насадок 28 мм є універсальним інструментом в асортименті мережевих відбійних молотків Bosch. Його потужний двигун здатний забезпечити енергію удару 41 Дж, що забезпечує високу швидкість видалення матеріалу. Цей відбійний молоток вирізняється довговічністю й винятковою міцністю металевих компонентів. Крім того, висока маневровість і низька вібрація забезпечують зручність під час експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.3 кг |
| Діаметр патрона | 28 мм |
| Клас | професійні |
| Кількість ударів | 1300 уд./хв |
| Комплектація | Додаткова ручка, ручка, роликова валіза, тканина для протирання, тюбик зі змазкою. |
| Потужність | 1750 Вт |
| Харчування | Мережа 220В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип патрона | SDS Hex |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Енергія удару | 41 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 436 ₴


