
Акумуляторна торцювальна пила Bosch GCM 18V-305 GDC (0601B43000)
61 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601B43000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцювальна акумуляторна пила Bosch GCM18V-305 GDC Professional: бездротова свобода та професійні результати
Модель GCM18V-305 GDC Professional - це чудове поєднання потужності та продуктивності, які не поступаються показникам мережевих аналогів. Представлена пила відмінно справляється з поздовжнім і поперечним різанням деревини та інших матеріалів, для чого необхідно лише правильно підібрати оснащення. При цьому агрегат забезпечує виконання пропилів з нахилом та скосом.
Основні особливості:
- висока потужність досягається за рахунок обладнання пристрою інноваційним двигуном BITURBO;
- швидкість обертання пильного диска Ø 305х30 мм на першому режимі досягає 2550 об/хв, на другому – до 4000 об/хв;
- оператор може налаштувати кут нахилу вліво та вправо на 47°, а також відрегулювати кут скосу на 52° (вліво) та на 60° (вправо);
- за безпеку користувача відповідають два захисні кожухи, при цьому нижній з них забирається самостійно в міру опускання оснащення до заготівлі;
- механізм видалення пилу сприяє комфортному здійсненню завдань і максимально чистій робочій зоні;
- інструмент оснащений лазером класу 1М, який не несе небезпеки очам оператора та підвищує точність різу;
- швидка заміна різальних елементів без інструментів і гальмо двигуна перетворюють експлуатацію даного апарата на суцільне задоволення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | 1 x пиляльний диск для акумуляторної пили, 1 модуль Bluetooth Low Energy GCY 42 Professional, Внутрішній шестигранник, Доска-вкладка, Затискач, Картонна коробка, Пилозбірник, Пристрій блокування полотна SDS |
| Харчування | Акумуляторна |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Функція протяжки | Да |
| Макс. діаметр диска | 305 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 40 x 341 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 270 мм |
| Макс. кут повороту пили | 52 Ліворуч / 60 Праворуч |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 290 ₴

