
Ручна дискова пилка Bosch GKS 65 GCE (0601668900)
16 452 ₴
- В наявності
- Код: 0601668900
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна мережева циркулярка із двигуном, що має потужність 1800 Вт. Позиціонується виробником як інструмент, призначений для використання на будівельних майданчиках та у професійних столярних майстернях. Пила має «плавний пуск» і функцію регулювання обертів (у межах 2300 – 5000 об/хв). Пила Bosch GKS 65 GCE Professional може підтримувати постійну швидкість обертання диска на заданому рівні, незважаючи на зміну навантаження під час пиляння. Максимальна глибина пропилу становить 65 мм (при нахиленій на 45 ° підошві - 48 мм). До цієї циркулярки потрібні зубчасті диски із зовнішнім діаметром 190 мм та посадковим отвором 30 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вага | 5.2 кг |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 48 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Ключ із внутрішнім шестигранником WAF 5, перехідник системи пиловідведення, пиляльні диски, Optiline Wood, 190 x 30 x 2,0 мм, 16 |
| Макс. глибина пропилювання | 65 мм |
| Макс. діаметр диска | 190 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 99 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 452 ₴

