
Набір Акумуляторна циркулярна пилка GKS 12V-26 + акумуляторна батарея GBA 12 V 2.0 Ah Bosch (0615990M41)
9 079 ₴
- В наявності
- Код: 0615990M41
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменша професійна універсальна пилка
Найкомпактніша конструкція свого класу для ідеального утримання й універсального використання під час роботи з деревиною.
Незвичайна ергономіка: малий обхват ручки та легка конструкція (тільки 1,4 кг) для більшого комфорту під час роботи
Практичний індикатор заряду батареї: Ви завжди знаєте, який енергоресурс залишився у Вашому розпорядженні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 17 мм |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка, ключ із внутрішнім шестигранником. |
| Макс. глибина пропилювання | 26 мм |
| Макс. діаметр диска | 88 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Харчування | від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 15 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 101 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 079 ₴
