Вимірювання довжини — простий і компактний пристрій для професіоналів
Одна кнопка для всього — інтуїтивне та просте вимірювання
Компактний — легко поміщається в будь-якій кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Час вимірювання | 0.5 с |
| Габарити | 100x36x23 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість точок | 1 |
| Комплектація | Чохол |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Напруга акумулятора | 3 В В |
| Харчування | 2xAAA |
| Робоча температура | -10..+40 С |
| Робоча відстань | 20 м |
| Різьба штатива | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Точність приладу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 239 ₴

