
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 CG USB-C (0601072U01)
9 696 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601072U01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 CG USB-C (0601072U01) — міцний та надійний інструмент із зеленим лазерним променем для відмінної видимості. Технологія зеленого лазера забезпечує чітку видимість під час вимірювань на великих відстанях навіть при яскравому освітленні в приміщенні.
Конструктивні особливості:
- Зелений лазер для чудової видимості точки під час вимірювань
- Ідеально підходить для складних умов на будівельному майданчику завдяки стійкості до падіння з висоти 1,5 м, класу захисту IP65 та амортизувальному гумовому корпусу
- Швидка документація та передача даних через Bluetooth® і застосунок Bosch MeasureOn
- Підходить для документування, розрахунку матеріалів, площ приміщень і стін, а також розміщення додаткових елементів — корисний для архітекторів, електриків та інших фахівців
- Звукові та вібровідомлення про успішність вимірювань
- Подовжений час роботи від акумулятора порівняно з попередньою моделлю GLM 50 C Professional
Технічні характеристики:
- Тип інструмента: лазерний далекомір
- Модель: Bosch GLM 50-27 CG USB-C (0601072U01)
- Лазер: зелений
- Захист: IP65
- Стійкість до падіння: до 1,5 м
- Підключення: USB-C, Bluetooth®
- Призначення: вимірювання, документація, розрахунок площ, матеріалів, планування приміщень
Комплектація:
- Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 CG USB-C (0601072U01)
- Акумулятор/Bluetooth® адаптер (залежно від комплектації)
- Захисний футляр
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 515 нм |
| Точність вимірювання +/- | 1.5 мм |
| Максимальна дальність вимірювань | 50 м |
| Максимальний час вимірювання | 4 сек |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | BA 3.7V 1.0Ah A та кабель USB-CTM, захисна сумка, ремінець для носіння |
| Кількість точок | 1 |
| Харчування | 2xAA або акумулятор |
| Різьба штатива | 1/4 дюйма |
| Габарити | 53x119x29 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна торгової марки | Германия |
| Робоча температура | -10..+45 С |
| Час вимірювання | 0.5 с |
| Точність приладу | 1.5 мм |
| Робоча відстань | 50.0 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 696 ₴
