
Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Bosch GAS 18V-1 Professional з АКБ і ЗП (0615990M3K)
9 353 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0615990M3K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нова інтенсивність очищення! З новою технологією ротаційного завихрення повітря.
3 потужні ротаційні повітряних потоки для високої ефективності очищення з мінімальною втратою всмоктувальної потужності під час використання!
Потужний двигун, що забезпечує розрідження під вакуумним тиском 6 кПа та тривалий термін роботи (7 хв. на ч)
Функція швидкого усунення пилу, що накопичився, та місткість для його збирання, яку можна мити, забезпечують просте очищення пристрою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 180x120x140 мм |
| Довжина мережевого шнура | Немає м |
| Клас пилу | L |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | 1 акумулятор ProCORE18V 4.0 Ah, Акумуляторний пилосос GAS 18V-1 Professional, Швидкозарядний пристрій GAL 18V-40 Professional |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 0.7 л куб. м |
| Харчування | Акумулятор |
| Призначення | Суха |
| Швидкодія | 600 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 60 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип пилозбірника | Система циклон |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип | Вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 353 ₴
