
Будівельний пилосос Bosch Universal Vac 15 (06033D1100)
5 400 ₴
- В наявності
- Код: 06033D1100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Порівняно недорога модель пилососа для сухого прибирання приміщень. Головно, виріб вирізняється великою потужністю й високою якістю роботи. Пилозбірник-мішок розрахований на аж 15 л, з його допомогою можна за раз прибрати великі об'єми сміття. Водночас передбачена функція роботи на видування — вона необхідна, коли потрібно витягти зі щілини невеликі предмети, що забилися, або прибрати листя з доріжки.
Попри величину та потужність, пилосос Bosch UniversalVac 15 має вбудований фільтр тонкого очищення, здатний зібрати найменші порошинки. У комплекті з пилососом передбачені 4 насадки: основна для підлогових покриттів, щілинна, для збору пролитої води та чищення електроінструментів. Агрегат споживає всього 1000 Вт. Складна труба, порівнюючи з телескопічною, може похвалитися надійнішою конструкцією і зазвичай слугує довше, хоча й ускладнює прибирання у важкодоступних місцях. Крім того, модель працює не надто голосно — на рівні 77 дБ. Пилосос має довгий дріт — 4 м.
Позиціювання
З легкістю прибирає найрізноманітніший як вологий, так і сухий бруд.
Зручність користувача
Насадка для підлоги для універсального використання під час прибирання як вологого, так і сухого сміття.
Усе приладдя прикріплене до пилососа для зручного зберігання
Завдяки вбудованому вологому та сухому картриджному фільтру не потрібно змінювати фільтр
Ідеально підходить для видування листя й бруду з важкодоступних місць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Габарити | 490x455x395 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Комплектація | Універсальний адаптер, щілинна насадка, антистатичний шланг 2,2 м, насадка для сухого та вологого прибирання підлоги (гумова та ворсяна вставки), подовжувальна трубка (2 шт.), знімна ручка, паперовий фільтр, картридж фільтр, префільтр |
| Потужність | 1 кВт |
| Об'єм резервуара | 15 л куб. м |
| Харчування | Мережа 220В |
| Призначення | Сухе/вологе прибирання |
| Швидкодія | 3900 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 240 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Господарський |
| Рівень шуму | 77 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴
