-14%

Акумуляторна циркулярна пилка Bosch GKS 185-LI (06016C1221)
10 512 ₴
9 072 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06016C1221
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики продукту
Циркулярна пилка Bosch GKS 185-LI забезпечує дивовижну продуктивність різання. Її потужний безщітковий двигун забезпечує вищу швидкість різання та легкість в обслуговуванні. Вона компактна та безпечна у використанні, а її вбудований порт для відведення пилу можна з'єднувати з акумуляторними та дротовими пилососами Bosch для роботи в середовищі без пилу та з більшою безпекою. Циркулярна пила сумісна з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional 18V.
Обладнання та приладдя
Bosch GKS 185-LI виконує прямі різання на глибину 57 мм і косі різи на глибину 41 мм, з кутом косого різання 22,5°, 45°, 50° і 90° у жорсткій та м'якій деревині, включно з ОСБ і МДБ. Пристрій сумісний з усіма батареями та зарядними пристроями Bosch Professional 18V.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Харчування | від акумулятора |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 104 дБ |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 41 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 57 мм |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 072 ₴

