Позиціювання
Прибирання компактним переносним пилососом, який завжди готовий до роботи
Зручність користувача
Просте транспортування і зберігання завдяки компактній і легкій конструкції Все приладдя прикріплене до пилососа для зручного зберігання
Автоматично вмикається і вимикається під час використання електроінструмента
Збирає сухе сміття, в автомобілі, будинку, а також під час робіт з розпилювання та шліфування.
Модель споживає всього 700 Вт, потужність всмоктування водночас становить 170 Вт. Пилосос Bosch EasyVac 3 укомплектований тільки трьома базовими насадками: вузьким соплом для щілин і важкодоступних місць, делікатною паркетною насадкою і спеціальною щіткою для чищення електроінструментів.
Труба не передбачена зовсім, а шланг виготовлений із гнучкого та міцного матеріалу. Вбудований фільтр тонкого очищення (НЕРА), що очищає повітря від найдрібніших частинок пилу. Рівень створюваного шуму становить 73 дБ — цілком стандартний показник. Довжина мережевого шнура невелика — всього 2,2 м, важить пристрій 4,3 кг, що можна вважати компактним рішенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити | 525x320x263 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.2 м м |
| Комплектація | Універсальний адаптер, прибирання підлог, щілинна насадка, телескопічна трубка, паперовий фільтрувальний елемент, випускний фільтр, шланг для всмоктування |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Об'єм резервуара | 2 л куб. м |
| Харчування | Мережа 220В |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 2100 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 240 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Господарський |
| Рівень шуму | 73 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 460 ₴

