
Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 (0603663E00)
6 294 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0603663E00
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компактний лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом
Лінійний лазер Бош призначений для високоточного вирівнювання по всьому приміщенню. Поєднує надійність, універсальність і зручність приладу, розроблений відомим німецьким виробником для побутового застосування та виконання нескладних професійних завдань. Проєкція лінії на 360° за горизонталлю і 120° за вертикаллю забезпечує швидке вирівнювання, а діоди зеленого кольору гарантують кращу видимість навіть за яскравого освітлення.
Основні особливості:
самовирівнювальний рівень із горизонтальною проєкцією на 360° і з 1 вертикальною лінією підходить для універсального застосування;
пристрій допомагає швидко встановлювати карнизи, розеток і підвісні стель;
завдяки зеленим діодам забезпечується найкраща видимість і збільшується робочий діапазон;
інструмент самостійно вирівнюється за 4 секунди, компенсуючи нерівності поверхні до ±4° з точністю до ±0,4 мм/м;
оптимізована конструкція та концепція керування підвищують зручність експлуатації;
апарат створює лазерний хрест для точного горизонтального та вертикального вирівнювання;
робота з діагональними променями розширює можливості агрегату;
різь 1/4" дає змогу легко встановити обладнання на штатив або телескопічну штангу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Колір лазера | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальна проєкція | 1 шт |
| Вага | 0.56 кг |
| Габарити | 114x66x111 мм |
| Горизонтальна проєкція | 1 шт |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Клас лазера | 2 |
| Комплектація | Акумулятори 1.5V LR6 (AA), 4 шт., захисна сумка |
| Лазерний діод | 540 нм |
| Харчування | 4xAA |
| Робоча відстань | 24 м |
| Робоча відстань із приймачем | 20 м |
| Різьба штатива | 1/4 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Лазерний нівелір |
| Точність приладу | 0.4 ±мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 294 ₴
