
Шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI C Professional (06016A5001)
10 788 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06016A5001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Пила шабельна акумуляторна Bosch GSA 18 V-LI C (без АКБ і ЗП)
Світлодіодна підсвітка для освітлення заготівки під час пиляння
Варильна швидкість пиляння для оброблення різних матеріалів
Тримач SDS для простої заміни пиляльних полотен
Чудова керованість завдяки вбудованій системі контролю вібрації з противагою
Компактна конструкція, що дає змогу тримати інструмент однією рукою, неабияк спрощує роботу у важкодоступних місцях і над головою
Висока швидкість різання та довгий час роботи. Найшвидкісніша ножівка для роботи однією рукою, що виконує понад 100 пропилів на одному заряджанні акумулятора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 21 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 200 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Комплектація | Вкладень до L-BOXX 136, L-BOXX 136, 1 x різальне полотно для шабельної пили S 922 AF, Flexible for Metal, 1 x різальне полотно для шабельної пили S 922 EF, Flexible for Metal, 1 x різальне полотно 922 HF, Flexible for Wod + Metal |
| Макс.частота ходу | 3050 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | безключова заміна полотна |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 788 ₴
