
Пила Шабельна Bosch GSA 1300 PCE (060164E200)
16 188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 060164E200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменші вібрації в цьому класі інструментів — за чималої потужності 1300 Вт
Для роботи без втоми: ручка із системою зменшення вібрацій і збалансована маса
Потужний двигун на 1300 Вт з електронним стабілізатором Constant Electronic дає змогу застосовувати в найважчих умовах.
Маятниковий хід забезпечує високу продуктивність пиляння
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 28 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Габарити | 480x90x165 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 230 мм |
| Комплектація | Валіза для інструментів, 2 пилки |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 2900 хід/хв |
| Особливості | Підсвітка |
| Харчування | Мережа (230 В) |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 188 ₴

