-14%

Шабельна пила Bosch GSA 10.8 V-LI Professional (060164L902)
6 504 ₴
5 604 ₴
- В наявності
- Код: 060164L902
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменша професійна універсальна пилка
Найкомпактніша конструкція у своєму класі для досконалої зручності та різнобічного застосування під час роботи з металом, деревиною та пластмасою.
Незвичайна ергономіка: малий обхват ручки та легка конструкція (тільки 1,2 кг) для більшого комфорту під час роботи
Практичний індикатор батареї: Ви завжди знаєте, який енергоресурс залишився у Вашому розпорядженні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 14 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 65 мм |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Комплектація | 1 x різальне полотно для шабельної пили S 511 DF, Flexible for Wood + Metal, 1 x різальне полотно для шабельної пили S 522 EF, Flexible for Metal, 1/2 вкладки L-BOXX для інструменту, картонна коробка |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | 1,5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Особливості | Безключова заміна полотна, підсвітка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 604 ₴

