
Акумуляторна пила Bosch AdvancedRecip 18 (06033B2401)
10 812 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06033B2401
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості Bosch AdvancedRecip 18
Ідеальний вибір для різання гілок та дров або підстригання кущів поруч зі стінами
Виробляє глибокі пропили в деревині, сталі, пластмасі, ДСП, гумі та гіпсокартоні
Ергономічна форма з кількома положеннями захоплення
Збалансована конструкція зменшує вібрації та полегшує керування
SDS для швидкої та зручної зміни пиляльних полотен
Power for ALL: один акумулятор і зарядний пристрій для всієї лінійки інструментів Home&Garden
Система захисту акумуляторів від перевантаження та глибокого розряджання Bosch Electronic Cell Protection (ECP)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 23 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 812 ₴

