Позиціонування
- Швидке, точне і ефективне високоякісне стругання
Вигода користувача
- Потужний двигун на 680 Вт виконує важкі завдання з глибиною врізання до 2 мм
- Система ножів Woodrazor дозволяє швидко та якісно отримувати високоякісні поверхні
- Система з двостороннім відведенням стружки з доступом для пакетів для пилу або пилосмока
- Паркувальна система активується автоматично для захисту ножа і оброблюваної поверхні від пошкодження
- Ідеальний варіант для стругання, скошування кромок і зняття шарів покриття з деревини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| V-подібні канавки | 3 шт |
| Вага | 2.4 кг |
| Вибір чверті | Да |
| Глибина вибірки | 8 мм |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Кількість ножів | 1 двухсторонний |
| Кількість обертів | 19500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Ключ торцевий шестигранний, коробка. |
| Контроль обертів | Немає |
| Харчування | Мережа 220В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 680 Вт |
| Пилоудалення | Двостороннє |
| Регулювання глибини | Да |
| Зняття фаски | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 454 ₴

