Електропила Bosch EasyCut 12 чудово впорається зі своєю роботою, допомагаючи вам у процесі розпилювання деревини, а також під час садових робіт. Її перевагою є наявність технології NanoBlade, що дає змогу пиляти вручну, не затискаючи водночас саму заготівку. Також навіть у разі тривалого використання немає потреби змащувати та постійно заточувати полотна, яке за потреби ви зможете швидко та досить просто замінити.
Якість розпилювання гарантується завдяки продуманій конструкції, яка забезпечує можливість обрізання впритул до крайки. З технічних характеристик треба зазначити частоту обертання ланцюга 4100 об./хв, глибину різання деревини 65 мм і пластмаси 30 мм. Працює Bosch EasyCut 12 (06033C9020) від літієво-іонного акумулятора, завдяки чому він завжди буде готовий прийти вам на допомогу. Для зручності в комплекті також петля та кейс для зберігання.
Зручність користувача
Технологія NanoBlade дає змогу пиляти легко й без вібрацій.
Не вимагає технічного обслуговування пильних полотен: не потрібно змащувати олією, заточувати або натягувати.
SDS дає змогу швидко та легко замінити полотно без ключа.
Можна легко пиляти, тримаючи в руках інструмент, деревину, матеріали з деревини та пластики.
Мобільність завдяки акумулятору дає свободу рухів; скоба для чіпляння полегшує зберігання
POWER FOR ALL: один акумулятор для всієї системи інструментів для Home&Garden
Syneon Technology регулює використання енергії для забезпечення оптимальної ефективності та тривалішого часу роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 0.9 кг |
| Клас | Напівпрофесійні |
| Комплектація | nanoBLADE Wood Speed 65, акумулятор PBA 12 V 2.0 Ah, зарядний пристрій, петля для зберігання, пластмасова валіза, прозорий захисний кожух пиляльного диска |
| Оберти двигуна | 4100 об./хв |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 6.5 см/2.5 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 376 ₴

