
Шабельна пила Bosch Keo (0600861900)
4 902 ₴
- В наявності
- Код: 0600861900
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Пила шабельна акумуляторна Bosch Keo
Для роботи в саду та присадибній ділянці призначена пила BOSCH KEO 10.8 Li-Ion. Цей інструмент здатний розпиляти дерево до 60-80 мм вглиб та м'який метал — до 7 мм. Перевагою техніки є наявність змінного А-подібного фіксатора, який допомагає зрізати звисаючі гілки. Треба зазначити, що літій-іонний акумулятор має достатню продуктивність, без саморозряджання й ефекту пам'яті. Усього потрібно 3 години, щоб батарея повністю зарядилася. Пристрій обладнаний м'якою накладкою на ручці, що робить його зручним в експлуатації. До того ж сприяє ефективності проста заміна пиляльних полотен. А їхня швейцарська якість допоможе зробити зріз точним і акуратним. Крім цього, виробники подбали й про безпеку користувача. Адже стопор унеможливлює випадкове спрацьовування пили.
Характеристики Пила шабельна акумуляторна Bosch Keo
Тип патрона: Bosch SDS
Глибина пропилу в м'якому металі: 7 мм
Глибина пропилу в дереві: 60-80 мм (з/без фіксатора)
Кількість зрізів на одному заряді: 30-190 (Ø гілок 15-60 мм)
Довжина ходу: 20 мм
Тип акумулятора: літій-іонний
Число обертів: 0-1600 об.хв
Номінальна напруга: 10,8 В
Час заряджання: 3 години
Вага: 0,950 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 20 мм |
| Вага | 1.05 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 80 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Коробка, Пиляльний диск Top for Wood S644D |
| Макс.частота ходу | 1600 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Особливості | безключова заміна полотна |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 902 ₴
