
Будівельний фен Bosch GHG 20-60 Professional (06012A6400)
7 014 ₴
- В наявності
- Код: 06012A6400
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна термовіддувка
Універсальний інструмент для видалення фарби та лаку, для формування та термоусадки за допомогою гарячого повітря. Також застосовується до паяння, зварювання та калюжі.
Безступеневе регулювання температури за допомогою дискового перемикача
Змінний щиток для захисту від гарячого повітря в умовах обмеженого простору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Макс. температура | 630 C |
| Мін. температура | 50 C |
| Харчування | Мережа (230 В) |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Швидкодія | 500 л/хв кг/ час |
| Регулятор потужності | Немає |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 014 ₴
