Позиціювання
Потужний і легкий у використанні інструмент забезпечує результат без особливих зусиль.
Зручність користувача
Двигун потужністю 1800 Вт і швидкість ланцюга 12 м/с забезпечують швидке пиляння.
Концентрична система SDS дає змогу легко натягувати та змінювати ланцюг без застосування додаткових інструментів.
Розташований збоку бак для змащення для забезпечення простоти доливання мастила.
Мала вага (4,2 кг) й ергономічна конструкція забезпечують комфорт під час експлуатації.
Ідеально пристосована для пиляння гілок і різання дров і колод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 4.3 кг |
| Клас | Напівпрофесійні |
| Кількість ланок | 57 |
| Комплектація | Коробка, напрямні стрижні, 1 ланцюг, кожух ланцюга |
| Потужність двигуна | 1.8 кВт |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.25 л |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 12 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 528 ₴

