-16%

Шліфувальна машина Bosch GTR 550 Professional (06017D4020)
15 750 ₴
13 289 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06017D4020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальна машина Bosch GTR 550 Professional (06017D4020) — нова шліфмашина для гіпсокартону, призначена для легкого шліфування в усіх напрямках. Вона забезпечує комфортну та ефективну роботу, дозволяючи досягти ідеально рівної поверхні стін та стель з мінімальними зусиллями.
Конструктивні особливості:
- Технологія «UltraFlex Head» забезпечує легке проходження вздовж стелі та стін і знижує ризик пошкоджень поверхні
- Функція присмоктування до стелі підвищує комфорт роботи та зменшує навантаження на користувача
- Ергономічна L-подібна ручка знижує ризик деформації матеріалу під час шліфування
- Інноваційна конструкція сегментної опори зі швидкознімним блокуванням забезпечує гнучкість роботи за довжиною та швидку адаптацію до поверхні
- Постійна швидкість гарантує високу продуктивність та ідеально чисте фінішне оброблення поверхні
- Потужний і довговічний двигун забезпечує високу швидкість шліфування в складних умовах та подовжує термін служби інструмента
- Сегментна швидкознімна щітка дозволяє шліфувати стіни, скорочуючи час підготовки поверхні та зменшуючи потребу ручного шліфування
- Оптимізований повітряний потік забезпечує шліфування без пилу при використанні Bosch GAS 35L AFC
Технічні характеристики:
- Виробник: Bosch
- Модель: GTR 550 Professional (06017D4020)
- Призначення: шліфування гіпсокартону
- Тип машини: шліфувальна
- Особливості: UltraFlex Head, присмоктування до стелі, L-подібна ручка, сегментна опора зі швидкознімним блокуванням
- Швидкість роботи: постійна швидкість для чистого фінішного оброблення
- Додаткові можливості: шліфування без пилу при підключенні до Bosch GAS 35L AFC
Комплектація:
- Шліфувальна машина Bosch GTR 550 Professional (06017D4020)
- Сегментна швидкознімна щітка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 910 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регулятор обертів, підтримки обертів, під'єднання пилозбірника |
| Країна торгової марки | Германия |
| Пилозбірник у комплекті | Да |
| Телескопічна ручка | Да |
| Активна система пилозбору | Да |
| Довжина пристрою | 1730 мм |
| Макс. діаметр кола | 225 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 289 ₴



