
Стрічкова шліфмашина Bosch GBS 75 AE Professional (0601274708)
14 129 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601274708
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міцний і зручний інструмент
Дивовижно зручне зачищення, шліфування площини, вирівнювання й чистове шліфування деревини, пластмаси та металу
Міцний зубчастий ремінь і металеве зубчасте колесо гарантують тривалий термін експлуатації.
Алюмінієві ролики витримують великі навантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина стрічки | 533 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. швидкість стрічки | 200-330 м/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрічкова |
| Рівень шуму | 104 дБ |
| Ширина стрічки | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 129 ₴

