Ідеальне рішення для тонкого шліфування та підвищення продуктивності завдяки високопродуктивному двигуну потужністю 200 Вт і робочій поверхні 92x182 мм. Чиста робота завдяки системі мікрофільтрації Bosch: вбудований пиловидалювальний елемент всмоктує пил безпосередньо в пилозбірник системи мікрофільтрації. Система затиску шліфувальних шліфувальних за допомогою затискного важеля для простої та зручної заміни шліфувального паперу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Довжина стрічки | 230 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Немає |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вібраційна |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Частота колебаний | 24000 кол./хв |
| Ширина стрічки | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴

