
Ручка клейова акумуляторна Bosch GLUEY Marshmallow (06032A2102)
2 244 ₴
- В наявності
- Код: 06032A2102
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Ручка клейова акумуляторна Bosch GLUEY Marshmallow
особливості:
Швидке нагрівання
Автоматичне вимкнення
М'яка ручка
Заряджання USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 120 г |
| Час нагрівання | 1 хв |
| Довжина стрижня | 20 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Індикація нагрівання | Да |
| Клас | побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Макс. температура | 150 C |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.1 Ачас |
| Напруга акумулятора | 1.2 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴
